AvA.blink-182.cz blink-182.cz Box Car Racer Plus44.blink-182.cz FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
03.09.2015 v 16:28 (El), 2823x přečteno,
V novém rozhovoru pro Billboard Tom DeLonge uvedl, že je ochotný vrátit se do Blink-182, ba co víc, má o svůj návrat do kapely velký zájem. „Každý den mi lidi opakují, ať se do Blink-182 vrátím. Já jim na to říkám, že jsem nezapomněl na jedinou věc nebo okamžik, které jsem s touhle kapelou prožil. Jsem za ni vděčný, jsem vděčný za tyhle chlapy v mém životě,“ tvrdí DeLonge.

„Přemýšlím o Blink-182 každý den, někdy i několikrát denně. Miluju kluky, se kterými jsem Blink-182 tvořil, miluju tuhle kapelu. Tak pojďme společně zase hrát, pojďme to nějak vymyslet a dát dohromady. Momentálně jsme ve stádiu, kdy potřebujeme být všichni nějaký čas od sebe, protože chceme každý něco jiného. Oni chtějí jen hrát songy a jezdit po turné. Já jsem teď zapojený do pár totálních sr*ček a taky do pár velice důležitých věcí," řekl dnes již bývalý člen kapely Blink-182.
Už v červenci DeLonge na Comic-Conu prohlásil, že by stačilo pár telefonátů k tomu, aby se vrátil do Blink-182.
Později také popsal, jak se snažil přesvědčit Marka a Travise, aby s ním dělali na projektu Poet Anderson. Tehdy se ale setkat s odmítnutím. „Seděli jsme spolu v pokoji a já jim pustil pár ukázek z filmu Poet Anderson. Zeptal jsem se, jestli do toho chtějí jít se mnou. Reakce, které jsem se dočkal, byla směsicí minimálního zájmu a dlouhého trapného ticha. Psal jsem jim spoustu e-mailů ohledně projektu Poet Anderson, oni je ignorovali,“ uvedl DeLonge. „Takže jsem se prostě posunul dál a udělal to celé sám. Není to tak, že dělám na těchhle projektech bez nich a nikdy jsem se jich nezeptal, nepožádal je o spolupráci. Jenže lidi tohle neví, protože jsem o tom na veřejnosti nemluvil.“

Mark Hoppus a Travis Barker se rozhodli pokračovat jako Blink-182 s Mattem Skibou – frontmanem skupiny Alkaline Trio. DeLonge řekl, že mu jejich rozhodnutí naprosto nevadí. „Chci, aby byli lidi šťastní,“ prohlásil. „My tři – Mark,Travis a já – jsme tvořili něco výjimečného. Jestli chtějí hrát songy, které jsem napsal, protože to je prostě to, co chtějí, a bude je to dělat šťastné, a chtějí si tak vydělávat na živobytí, tak dobře, nemám s tím problém. Není to něco, co by ve mně vyvolávalo extrémní žárlivost a nutkání stát s nimi na pódiu, když ty písničky hrají. Takhle to u mě nefunguje. Neměl bych problém, kdyby mi zavolali a zeptali se mě, jestli by mi vadilo, kdyby udělali pár takových věcí beze mě, protože jsem prostě extrémně zaneprázdněný. Odpověděl bych jim „Sakra, jděte do toho!“ Tohle se ale nikdy nestalo."

 

Mark, Travis a Matt se od druhého září schází ve studiu, aby vytvořili nové hity pro kapelu Blink-182. Návrat Toma DeLonga se proto zdá být méně pravděpodobný než na konci ledna 2015, kdy zpěvák a kytarista kapelu opustil.


Mark, Travis a Matt ve studiu. Zdroj zde a zde.

Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je úterý/uterok)

    

Komentáře obsahující neplacenou reklamu budou upraveny či smazány. Nelze využívat HTML tagů.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Design: cross, paci182, .watson | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2009-2011 | Přihlásit se