AvA.blink-182.cz blink-182.cz Box Car Racer Plus44.blink-182.cz FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
13.06.2015 v 14:15 (El), 2843x přečteno,
Blink-182 se rozpadli. Je to tak. Byť neexistuje oficiální prohlášení, pomalu to dochází všem. Mark, Travis a Tom mají zřejmě jasno od začátku, jen my – fanoušci – doufáme, čekáme, nadáváme, litujeme, brečíme a vzpomínáme.Nejenže Blink-182 bez Toma není Blink-182, ale hlavně Blink-182 bez Blink-182 prostě není Blink-182. Tom, Mark a Travis už společně nic nepodnikají. A proto, logicky, nemůžou přicházet nové informace o Blink-182. Možná, že nezanikne název, protože Mark a Travis přiberou do trojice někoho nového (Matta Skibu?), ale ať už to bude kdokoli, nikdy nevytvoří Blink-182 tak, jak je známe.
A protože se toho okolo Blink-182 v tomto zvláštním období děje pramálo, máme tady pro vás novou rubriku. V době internetu, především tedy sociálních sítí, k nám putuje spousta informací, fotek, videí a jakýchkoli dalších „minisdělení“. Neřeknou toho mnoho. Pokud ale chcete mít přehled o tom, co se děje v životech Marka Hoppuse, Travise Barkera a Toma DeLonga (ale také Matta Skiby a dalších), je tento nový formát přesně pro vás. Přinášíme přehled toho, co se v uplynulém týdnu odehrálo a toho, co se chystá. Blink-182 jsou hudební skupina, ale mají i osobní životy. My vám chceme ukázat z každého něco.

Náš historicky první retrospektivní týden začíná v pondělí prvního června 2015. Konec je pak logicky v neděli – tedy sedmého. Ani o den dříve, ani o den později. A co se v těchto sedmi dnech u kluků z Blink-182 odehrávalo?

Mark postnul fotku své nové hračky.


S tím se dělá muzika levou zadní. V Česku máme něco podobného.I přesto, že během celého týdne byl Tom na Instagramu produktivnější než Mark, v pondělí zřejmě ještě neměl svůj den, a tak pro jistotu nepřidal žádnou fotku. Ve zbytku týdne si to vynahradil – zahrnul nás celkem deseti fotografiemi.

Co se týče Twitteru, ten je asi ze sociálních sítí Markův oblíbenec. Svá moudra zde vypouští v pravidelných intervalech. V pondělí se mu nastřádaly „jen“ čtyři tweety.

U Toma na Twitteru opět mrtvo. Je pravda, že ho využívá spíše pracovně (momentálně k propagaci To The Stars a Poet Anderson). A Travis? Překvapivě ta samá situace. Travis „spamuje“ Twitter především odkazy na svůj Instagram.

Víte ale, kdo prvního června slavil narozeniny? Enema Of The State! A bylo jí krásných šestnáct let. Ještě chvíli a bude plnoletá, holka jedna nezbedná.


V úterý se všichni začali probouzet, takže k fanouškům doputovala dávka nových fotek. Třeba Tom byl v úterý šokován obchody s látkami. Pokud se vám od úterý špatně spalo, bylo to pravděpodobně proto, že jste neměli tuto informaci.

Zato Mark se na Instagramu až do sedmého června neukázal. Už jsme začínali mít strach.

Travis sdílel fotku z nahrávání Rad Times.


Zajímavost: Rad Times s Mattem Skibou si můžete poslechnout zde:

Středa, je ho tam třeba, říká se. Asi se tím myslí obrázek, že? Byly totiž všude. Na Instagramu, na Facebooku (který Mark používá jen zřídkakdy), na Twitteru a všude jinde, kde si jen vzpomenete.

Tom si na Instagramu zpropagoval To The Stars, respektive The Dream Walker (o den později se snažil přesvědčit své fanoušky na Twitteru, že ta slečna na fotce je on).


A taky zakopal válečnou sekeru. Nebo by aspoň chtěl. S kým asi...


The Dream Walker se ten den rozjel s novým oblečením.


Nechyběly ani Markovy duchaplné tweety. Třeba o Jurském parku nebo o chudákovi jménem Jaqen H'ghar, který si chtěl opravdu rád koupit kávu. Legenda praví, že tam své jméno hláskuje dodnes.
Čtvrtého června. Markův twitter klasicky okupovala jedna hláška za druhou.

Tom byl vzorným otcem a vzal syna (Jonas Rocket) na baseball. Fotky jeho dětí už se dlouho nikde neobjevily. Začínali jsme mít strach, že je prodal do cirkusu. Nebo že je unesli mimozemšťani…

A jen tak mimochodem, do obchodu Slap dorazily nové letáčky! To je tam, kde prodávají boty Macbeth. J


A Travis dostal tuhle úžasnou kresbu.


Páteční příspěvky na sociálních sítích nepřinesly nic nového. Počet Markových tweetů rapidně klesnul.

Tom pro změnu postnul něco na facebook. Fotku z natáčení rozhovoru se spisovatelem Benjaminem Kullem. Pán, který pracoval na komiksu Poet Anderson.

A Travisův syn Landon ten den slavil – úspěšně ukončil pátou třídu. Pro "fajnšmekry" video zde.

Tom občas funguje lépe než oznámení seznam.cz. Pátého byl národní den koblih. Další z přínosných informací pro fanoušky Blink-182.


Na Slapu už seženete i oblečení Macbeth.


Blížíme se ke zdárnému konci. Víkend také něco málo přinesl.

Třeba Mark se byl podívat na stadion Dodgers na baseballový zápas. A asi se moc nepředvedl.

To, že na ToTheStars.media se objevilo další nové tričko, už asi nikoho nepřekvapí. Co by vás ale mohlo zajímat, je Tomův tweet. Natáčel něco, co spatří světlo světa někdy během příštího roku. Špatná zpráva je, že si tedy ještě nějakou dobu počkáme. Potěšit nás ale může to, že se určitě nejedná o něco pro Blink-182. Pokud nejste fanoušek To The Stars, Poet Anderson, The Dream Walker nebo třeba dalších Tomových novel, pak vás to nemusí vůbec trápit.

Travis nám ten den na facebooku připomněl, že si můžeme předobjednat album Prayers. Pokud tak uděláme, okamžitě obdržíme link na stažení songu Young Gods.

Došli jsme zdárně až na konec týdne. Co se v Blink-182 rodince událo v neděli?

Tom pokračoval v natáčení něčeho „cool“, jak sám říká. Co to asi bude?


Mark nás „obšťastnil“ hned dvěma fotografie z baseballového zápasu. Dostal od Dodgers, kterým fandí, svoji vlastní skříňku. To jsou privilegia.

Nechyběla ani selfie s manželkou Skye.


Travisova dcera Alabama si v neděli udělala narozeninovou párty. Zajímavé je na tom především to, že narozeniny má ve skutečnosti v prosinci. A že je jí devět let. A že množství make-upu na vašem obličeji se neměří ani od patnácti, ani od osmnácti let věku, ale evidentně minimálně od devíti. Jinak na tom není zajímavého nic. Už vůbec ne pro fanoušky Blink-182. I když, táta Travis na oslavě byl!

 

Na závěr pro vás máme menší, rychlý rozhovor s Tomem. Pro Loveline Radio. Chytí se i ti, kteří neumí bravurně anglicky.

Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je úterý/uterok)

    

Komentáře obsahující neplacenou reklamu budou upraveny či smazány. Nelze využívat HTML tagů.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Design: cross, paci182, .watson | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2009-2011 | Přihlásit se