AvA.blink-182.cz blink-182.cz Box Car Racer Plus44.blink-182.cz FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
06.02.2015 v 14:46 (El), 2770x přečteno,
Frontman skupiny Architects a dlouholetý fanoušek Blink-182 Sam Carter dostal možnost vyjádřit v magazínu Kerrang! svůj názor na aktuální dění okolo Blink-182.

V návaznosti na nový rozhovor s Markem Hoppusem a Travisem Barkerem, který se týkal pozice Toma DeLonga ve skupině, jsme se zeptali Sama – velkého fanouška Blink-182 – co si myslí o celé situaci a zda počítá s tím, že v budoucnu bude v kapele místo Toma DeLonga zpěvák skupiny Alkaline Trio Matt Skiba.

Přečtěte si jeho vyjádření:

Blink-182 jsou zodpovědní za to, kým teď jsem, i když už ani vzdáleně nemají zájem o to být spolu ve skupině. Mám tetování spojené s Blink – jsem velký, celoživotní fanda. Myslím, že Mark to včera hezky shrnul, když tweetnul „Blink-182 navždy“ – tak to vždycky bylo, ale upřímně, stojím teď pevně na Markově a Travisově straně.

Myslím si, že Tomův odchod byl docela jasný už ve chvíli, kdy rozjel Box Car Racer. Od té doby byly v kapele problémy. Pamatuji si, jak jsem průběžně četl, že Mark je znepokojený z toho, jak Tom ztrácí zájem o Blink-182 a z jeho spolupráce s Travisem na Box Car Racer. A potom přišel s Angels & Airwaves. Mark s Travisem zase rozjeli +44, takže někde tady nastal ten zlom.

Když se k sobě Blink-182 vrátili a začali spolu vytvářet nové věci, už to nemělo ten náboj. Neighborhoods bylo dobré album – ale zase tolik mě nebavilo, neužíval jsem si ho. Když jsem je viděl naživo, Tom působil jako vyvrhel. Tak strašně se zaměřoval a věřil v propagaci sám sebe, až se v tom ztratil.

Všichni se měníme, a opravdu věřím, že umělci se vyvíjejí, ale když se kluci pokoušeli psát písničky a Tom ani nezvedal telefon, napadalo mě jenom “Co to sakra je?” Zní to, jako kdyby mu Mark a Travis neustále psali e-maily, aby se domluvili na konkrétní dobu, kdy půjdou do studia a začnou nahrávat, ale on ani neodpovídal – místo toho odepisoval jeho manažer. Pokud ani nedokážete mluvit s dvěma lidmi, se kterými jste vyrůstali, působí to na mě docela zvláštně. Pokud nejste přátelé, nemůžete spolu být v jedné kapele.

Vždycky jsme byli jako kapela šťastní, protože to nebylo jen o muzice, ale především o přátelství – spíš než o snaze dělat věci, které naši kapelu udělají slavnější, větší. Milujeme psaní písniček a milujeme koncertování, takže jsme opravdu rádi, že se to vyplatilo. Do jisté míry to tak bylo i u Blink na začátku. Ale když začnete každý večer hrát pro velké stadiony a nemůžete ani jít po ulici, aniž by si Vás někdo neprohlížel, tak se pravděpodobně změní všechno. Ne, že by se tohle mělo stát nám – pořád mě můžete vidět jít bez problémů po ulici do Primarku nebo cokoliv jiného. Z pohledu kapely a Architects – všechno se mezi námi dá vyřešit ještě před tím, než to začne řešit manažer.  Náš manažer je úžasný, ale není to někdo, kdo by za nás mohl rozhodovat – může nám poradit, ale nakonec je to vždycky na nás.

Je super, že Mark a Travis pořád pokračují. Před tím, než se ke mně dostala informace, že Tom opouští kapelu, jsem byl nadšený, protože jsem věděl, že Matt Skiba z Alkaline Trio bude v Blink zaskakovat. Alkaline Trio je taky jedna z mých nejoblíbenějších kapel. Bylo by úžasné, kdyby s Mattem nahráli desku, protože by měl volnou ruku, co se týče melodií. Naopak nanic by bylo, kdyby se dál vezli po té temné cestě, po které šli dolů, protože Skiba je neuvěřitelný zpěvák a skladatel.

Myslím, že všichni se pořád drží té romantické představy, že Blink jsou nejlepší přátelé, jakými kdysi bývali. Stává se, že lidem stoupne ego a pak se vydají po své vlastní trase. Jen dneska jsem slyšel tolik lidí říct: „Ale ne, s Blink je konec,“ ale nemyslím si, že Blink by byli mrtví, jakýmkoli způsobem. Mark a Travis kapelu pořád milují natolik, aby spolu vydali desku. Teď už jen nebudou muset nosit to závaží, které je táhlo zpět. Teď už budou moct vydat něco bláznivého a úžasného.

Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je úterý/uterok)

    

Komentáře obsahující neplacenou reklamu budou upraveny či smazány. Nelze využívat HTML tagů.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Design: cross, paci182, .watson | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2009-2011 | Přihlásit se