AvA.blink-182.cz blink-182.cz Box Car Racer Plus44.blink-182.cz FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
04.02.2015 v 21:10 (El), 2963x přečteno,
Chtěl se soustředit na písničky o mimozemšťanech, ne o prdech.

V pondělí 26. ledna dva členové Blink-182 oznámili, že kytarista Tom DeLonge opustil skupinu. Pocity byly rozpolcené – je to konec jedné velké éry? Ihned poté se ale začaly dít ještě divnější věci.

Během několika hodin DeLonge vydal prohlášení, ve kterém stálo, že skupinu neopustil. Naopak, zrovna domlouval akci pro kapelu, když se k němu dostaly tyto novinky. Měl ale DeLonge opravdu zájem o Blink-182? To byl argument Hoppuse a Barkera, který zazněl o dva dny později.

V rozhovoru pro Rolling Stone Hoppus řekl, rozhodnutí oznámit DeLongův odchod nemusí být jeho vlastním rozhodnutím, ale určitě přišlo z jeho tábora. Hoppus a Barker uvedli, že DeLongův manažer pravidelně rušil nahrávání ve studiu, často vycouval z koncertu a naposledy, zato definitivně, oznámil, že Tom je „na dobu neurčitou“ z kapely pryč.

„Je ponižující být v kapele s někým, za koho se musíte pořád omlouvat,“ řekl Hoppus a dodal, že on i Barker byli čím dál více unavení z toho, jak museli roky krýt DeLonga před fanoušky, kterým slíbili nové písničky.

DeLonge vyvěsil na Facebook svoji verzi příběhu, tentokrát bez Tron guye a nesmyslných hashtagů. Ne že by to dělalo jeho argumenty o něco méně zvláštní.

V dlouhém dopise pro fanoušky DeLonge uvedl, že mnoho sporů začalo, možná nepřekvapivě, společně s příchodem jeho mega pompézního projektu Angels & Airwaves. Pokud budete číst rozhovor pro Rolling Stone s Barkerem a Hoppusem, uvidíte dva muzikanty, kteří si stojí za tím, že honba za novou nahrávací smlouvou byla jenom DeLongova. To je poměrně zvláštní, protože DeLonge ve svém otevřeném dopise zmínil šedesátistránkovou smlouvu, která způsobila prvotní spor mezi všemi třemi členy kapely.

Řekl, že smlouva obsahovala opatření, jako například zákaz Angels & Airwaves vydat devět měsíců album, nebo to, že Blink-182 musí nové album vydat do šesti měsíců. Vzpomeňte si: Dude Ranch, pravděpodobně nejoblíbenější album kapely, nahráli za pět týdnů.

Vypadá to, že rozpad kapely odstartovala DeLongova touha používat Blink-182 jako svoji bezpečnou jistotu. Chtěl se soustředit na songy o mimozemšťanech, ne o prdech, u kterých se zdálo, že se Hoppus nemůže dočkat, až je bude hrát plešatému publiku za dvacet let. DeLonge také promluvil o tom, jak s Hoppusem krátce mluvili o vyhazovu Barkera.

Na konci jeho dopisu stálo, že se nikdy nechystal odejít z kapely, ale zjišťuje, že je pro něj hrozně těžké zavázat se k něčemu dalšímu. S tím by mohli Hoppus a Barker souhlasit. Ale po sebemrskajících prohlášeních přichází na řadu upřímnost: Jak jeho chlapecká kapela potlačila jeho touhy dělat Angels & Airwaves komiksy, knihy a filmy. O tom, jak zraněný byl, když se ujmul tvorby EP, které se nakonec kapela pokusila zrušit.

Nakonec dvě otázky: Může se vrátit Scott Raynor zpět? A, ale vážně,  what’s my age againg? Ať už si odpovíte jakkoli, jste pravděpodobně moc staří na to, abyste dokázali udržet krok.
Zdroj: www.aux.tv

Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je úterý/uterok)

    

Komentáře obsahující neplacenou reklamu budou upraveny či smazány. Nelze využívat HTML tagů.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Design: cross, paci182, .watson | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2009-2011 | Přihlásit se