AvA.blink-182.cz blink-182.cz Box Car Racer Plus44.blink-182.cz FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
28.01.2015 v 07:52 (cross), 3317x přečteno,
Tom na svém oficiálním facebookovém profilu vydal prohlášení. O jeho překlad se postaral Filip Kadera, děkujeme.

Kde začít?
 
Vždy je dobrý začít pravdou. Tak na to pojďme.
 
Miluju Blink a jsem hrozně vděčnej, že jsem ho v životě měl. Dalo mi to všechno. VŠECHNO. Začal jsem tuhle kapelu, bylo to v garáži, kde jsem vymyslel tuhle neplechu.
 
Takže co jsem dělal za oponou? No, snažil jsem se, aby to klapalo. Snažil jsem se pohnout kapelou 50 různými směry tím, že jsem k tomu využil mé lidi nebo jiný lidi a lidi, které ani neznáme. Snažil jsem se přijít s dalšími nápady o tom, jak růst a snažil jsem se nás nabudit být lepší kapelou. Nejsem ten, co by seděl a nechal jiné udělat dřinu. To nejsem já.
 
Velkej zlom přišel, když jsem snažil dát dokupy summit kapely v Utahu, kde bychom to probrali a vyřešili to. Brzo to skončilo na 3 hodiny v něčí převlíkárně v zasraným kasinu. Což jsem doufal, že bude pozitivní způsob, jak se dát dohromady, ale ukázalo se, že je to jen trapnej meeting ve smradlavý převlíkárně kongresové haly. Ale bylo to právě tady, kde jsem řekl Markovi a Travisovi, že dokud budem kecat a všechno bude mezi náma v pohodě jako mezi pravými kámoši, tak budu pracovat s vášní. Náš osobní vztah by se odrážel na mém odevzdání se kapele. Moje přesná slova.
 
A tak bylo EP testem. O měsíce později nahráváme tyhle písničky. Já byl ve studiu dva měsíce a a oni přišli asi tak na 11 dní. Nevadilo mi, že to vedu, ale všichni jsme se dohodli, že do toho dáme 100 %. Tenhle čas - nepakujem se.
 
Navzdory tomu se nám nějak podařila vlastní sabotáž.
 
Na jednu stranu mě hašteření a politika donutily stáhnout EP v čase, kdy se ho snažilo 60 000 fanoušků koupit. A to mi vyrazilo dech. Snažil jsem se fakt moc, ale v ten moment mě to úplně zlomilo. A potom jsem si uvědomil, že tahle kapela nemohla ztratit roky zlovůle. Bylo to po téhle události, kdy jsem si slíbil, že už se nikdy neuvedu do téhle pozice - spoléhat se na slova, které jsme si řekli.
 
Pamatuju se, jak jsem se jednoho z nich ptal po telefonu "Udělals všechno, cos mohl? Jak jsme se dohodli?" Mlčel.
Je to jejich chyba?
 
Moje? Samozřejmě. Jsem idiot.
 
Ale jsme tu tři - se všema se musí počítat. Na konci dne, my všichni byli neschopní, což je důvod, proč jsme spolu měsíce nemluvili. Ale což my ostatně nikdy. Za těch 8 let to tak vždycky bylo.
 
Za poslední 2 a půl roku, zatímco nahrávací studio čekalo na novou nahrávku, jsem spustil mediální společnost. Vypustil jsem novou nahrávku Angels & Airwaves a, jak někteří víte, má ještě mnohem víc přijít - komiksy, knihy, film atd. Knihy zároveň s hudbou. Tohle kolo se konečně otáčí. Takže si dokážete představit, jak frustrovanej jsem byl, když jsem držel 60stránkovou smlouvu Blink, která říkala, že nemůžu vypustit album Angels po dobu 9 měsíců a že album Blink musí být nahraný za 6 měsíců, což se mi zdálo nemožný. Když bych tak učinil, porušil bych několik smluv s umělci. Autoři, konceptní umělci, animátoři... Hodně lidí.
 
Nakonec upustili z provize Angels, ale ta část, kdy máme dokončit album Blink za 6 měsíců, zůstala. Všechny tyhle projekty, na kterých se pracuje, existují ve formě smlouvu - nemůžu najednou zastavit a poslat k vodě roky vývoje, partnerství a závazky lusknutím prstu.
 
Řekl jsem manažerovi, že na Blink 182 budu dělat, dokud to bude zábava a bude to fungovat s dalšími závazky v mém životě, včetně mé rodiny.
 
Ale Mark a Travis o tom všem ví.
 
Tenhle stejnej dopis jsem jim sepsal před rokem. Ale přivodilo to velkou hádku, vlastně tu největší. Jen jsem chtěl, abychom dělali, na čem jsme se dohodli. Ale bylo na nich, aby se tím prohrabali. Podle nich jsem všechno kontroloval. Ve skutečnosti jsem se bál se zase všemu vystavit. Zopakovat si tu zkušenost s EP.
 
Taky jsem tohle všechno sepsal manažerům tenhle prosinec (kterej mi řekl, že mí spoluhráči nejsou naštvaní a souhlasí s některejma mejma myšlenkama, jak zlepšit kapelu).
 
Takže si dokážete představit, jak překvapenej jsem byl, když včera přišel tisk - bez mého vědomí - o budoucnosti kapely. To pro mě byla novinka. Není v mý povaze podněcovat negativitu odkazu kapely na něčem takovým jako je internetovej svět.
 
Ale hádám, že to je jinej příklad toho, jak se liším od ostatních. Já následuju světlo... Vášeň a dělám umění. Poflakuju se se synem, dcerou a ženou.
 
Na konci dne mě tohle všechno dělá smutným.
Smutný kvůli nám.
Smutný kvůli vám - že jste svědci tohohle nedospěláctví.
Znám je opravdu dobře a jejich momentální akce jsou obranný a vedou k nejednostnosti.
Hádám, že to dělaj, aby se ochránili a nebyli raněni.
Jako my všichni.
A i když je sleduju, jak se chovají jinak, než je znám, tak mi na nich stejně hodně záleží. Jako na bratrech a jako na starých kámoších. Ale včera byl náš vztah otráven.

Nikdy jsem neplánoval skončit, spáchat to je hrozně těžký.
Komentářů: 1 | RSS |
Komentář ze dne: 28.01.2015 14:44:12     Reagovat
Autor: Hans     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: článek
No, s tím překladem si chtělom trochu pohrát, ne, že ne ))), ale dík za něj.

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je úterý/uterok)

    

Komentáře obsahující neplacenou reklamu budou upraveny či smazány. Nelze využívat HTML tagů.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Design: cross, paci182, .watson | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2009-2011 | Přihlásit se