AvA.blink-182.cz blink-182.cz Box Car Racer Plus44.blink-182.cz FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
24.12.2012 v 15:55 (cross), 10244x přečteno,
Rok 2012 je již téměř za námi. Hodí se tedy, jako tradičně, shrnout, co vše se v něm odehrálo. Vyjádřil bych ho dvěma slovy - zklamání, radost. Pojďte se tedy spolu s námi prokousat 12 uplynulými měsíci a výběrem toho nejdůležitějšího či nejzajímavějšího.

Rok 2012 nezačal vůbec optimisticky, ba naopak - tragicky. Hned první dny v lednu se musel svět vyrovnávat se ztrátou. Do hudebního nebe odešel 31.12.20122 Jeff Newell, známý také jako Critter. Znát ho můžete ze spolupráce s Angels & Airwaves a objevil se také v jejich dokumentu Start The Machine.

AvA začátkem roku měla několik vystoupení. To z Redbull Party bylo dokonce živě vysíláno na internetu a o pár dní později kapela zahrála ve známé show Jimmy Kimmel, kde představila písně Surrender a Everything's Magic.

Nezahálela ani naše stránka, která ve spolupráci s vámi, našimi fanoušky, připravila projekt v podobě coveru písně After Midnight. Nápad to byl redaktora pirklosíka, který nahrál hlavní kytaru. Michal Straževič se pak postaral o mezihru na basskytaru, Tony Cedillo usedl za bicí, Mario Příhoda zahrál na kytaru refrén, vokály propůjčil Juraj Modify Kusý a za zpěv s kytarovou mezihrou děkujeme Jaredovi Carswell.
Angels & Airwaves sjížděli svými koncerty Evropu a právě na jednom z nich se podařilo opět pirklosíkovi osobně setkat s Tomem DeLongem. Jeho report si můžete přečíst v článku Osobní setkání s Tomem DeLongem, aneb jak se sen promění ve skutečnost. Další report pak sepsal POET z koncertu v Paříži.

Tom, Tom, pořád samý Tom. Ale vzpomínáte na Markovu spolupráci s kapelou Owl City, s níž nahrál song Dementia? 

 
Blink-182 tohoto roku vystupovali v Evropě a my čekali na historicky první koncert u nás. Začátkem května pak kapela začala rušit koncerty, protože Travis musel na operaci s krčními mandlemi. V tu dobu se všichni fanoušci začali obávat toho, že se bude opakovat rok 2011 a koncert bude zrušen. Ten však tímto ohrožen nebyl. To nejhorší přišlo jindy, o tom však později.
 surrender ava
Angels & Airwaves skoro v polovině roku představili videoklip k písni Surrender, který režíroval Will Eubank. "Je to o tom, jak mladí po celém světě oslavují navzdory všemu negativnímu, všem zvěrstvům co se dějí, je to o snaze najít způsob jak si utvořit nějaký pozitivní náhled na život kolem sebe, bez ohledu na okolnosti," řekl Tom DeLonge. K remixu této písni, jež vyšla na novém EP, by měl také vyjít videoklip, a to už v nejbližších dnech.

Evropská tour blink-182 odstartovala 7.6. v anglickém Birminghamu. Na některých koncertech kapela překvapila návštěvníky akustickými verzemi různých starších písní, jako například Reckless Abandon, Going Away To College nebo All Of This.

V té době se čeští a slovenští fanoušci těšili do Prahy, kde konečně uvidí své ikony. Obrovské zklamání přišlo pouhé dva týdny před začátkem festivalu - Prague Shitty .. teda City Festival byl zrušen. Všechna ta vyjádření opakovat nebudu, věřím, že na to žádný z čtenářů nemá náladu. 
Jako náhradu a snahu udělat některým opravdovým fanouškům radost, jsme se v redakci rozhodli uspořádat zájezd na koncert blink-182 do Berlína, který se konal o den později. Vše nakonec proběhlo a se skvělou partou fanoušků z České republiky i Slovenska jsme si užili pro mnohé životní koncert, můžete si přečíst kompletní report.

Dá se říct, že v Berlíně jsme měli štěstí - pokud by nás potkalo to, co fanoušky ve francouzském Arrasu o 4 dny později, museli bychom si všichni myslet, že blink-182 nám prostě nejsou souzeni. Tom zde přišel během show o hlas a zastoupit ho musel Mark. Dočkali jsme se tak alespoň písní v podání Marka, které běžně zpívá Tom.

Jakoby se Travise stále ještě držela smůla, kromě operace mandlí se jeho jícen dostal do pre-rakovinového stádia, a to kvůli jeho životnímu stylu. Ale protože je to obrovský bojovník, rozhodl se skončit s trávou a změnil i svůj jídelníček. "Rád jsem kouřil trávu. Kouřil jsem ji po nocích, když jsem měl z něčeho obavy. Vždycky jsem si myslel, že tohle budu moci dělat po zbytek mého žiovta, ale když jde o zdraví, tak není nic okolo. Miluji být tátou a hraní hudby. Nechci se vzdát ničeho z toho," dodává Travis. Jeho bojovnost se projevila i v jeho snaze přestat se bát létání. Když kapela oznámila své turné v Austrálii začátkem roku 2013, Travis se nechal slyšet, že místo něj bude hrát náhradník. Z toho byli fanoušci pochopitelně zklamaní, a tak se Barker rozhodl, že k protinožcům přiletí a překoná tak svůj strach, který vznikl na základě jeho letecké nehody.
Taky poznamenám, že Travis začal hojně rozšiřovat svá tetování, a to hlavně na zádech a hlavě.
travis barker
 

Na přelomu srpna a září (augusta a septembra) si ještě Angels & Airwaves střihli turné v Evropě. Zřejmě se jim tu líbí :)
Jen zajímavá vsuvka - klip All The Small Things parodoval některé předešlé kapely, to jistě každý ví. Pozorní fanoušci však letos objevili, že vlastně parodovali i klip kapely, jejíž členové v té době byli ještě někde v tatínkovi případně viděli své první světlo (a porodní asistentku) na konci tunelu. Jde o kapelu One Direction, na zmíněný záběr se můžete podívat zde.


Kolem září už jsme věděli, že se něco děje ve studiu blink-182. Budeme citovat studio blinkTravise: "Sedm let je pryč a v posledním albu jsme se sotva dostali zpět do rytmu, nahrávání alba, to bylo to co se od nás očekávalo. Lidé nás chtěli vidět znovu spolu a chtěli slyšet novou hudbu.Mám pocit, že to nejlepší právě přijde a další album bude vzrušující. Poslední album bylo nahrané převážně v jiných studiiích, skoro nikdy jsme nebyli ve stejné místnosti. Udělali jsme to nejlepší co jsme v tu dobu mohli. Myslím, že budoucnost bude bláznivá."  

O několikdní později se přidal i Tom stručnou zprávou: "Zajímá někoho nová hudba blink-182? Co třeba album? 10-9-8-7..."  a připojil fotografii ze studia.
 
 

Mark přednášel na Oxfordské univerzitě a prozradil, že nové album plánují vydat v roce 2013, zhruba v říjnu (oktober).


Dále se albu Neighborhoods dostalo kompletní cover verze, a to od švédské kapely Future Idiots.

23.10.2012 pak nastal zlomový okamžik v existenci kapely blink-182, a sice to, že se osvobodili od labelu. Během svého působení jich vystřídali několik (přečtěte si u nás přehled), poslední byl Interscope. 

Záhy Angels & Airwaves vydali novou píseň, která měla být součástí plánovaného dvojitého EP Stomping The Phantom Brake Pedal. Její název je Diary (věnovaná zesnulému Critterovi) a spousta fanoušků se tak začala ještě více těšit na nové nahrávky. Ty měly být dohromady 3 + 5 remixů starších písní.

Zahraniční fanstránka AvAMovement si pak pro své fanoušky připravila kompletní záznam AvA koncertu, a to z různých záběrů, které jejich tvůrci posbírali na internetu. Můžete jej shlédnout v tomto článku.

Opět se vrátíme k Travisovi, ten vydal své vlastní EP Psycho White spolu s raperem Yelawolfem. Později se vyjádřil i k chystanému EP blink-182 - Dogs Eating Dogs. Tvrdil o něm, že bude 100x lepší než Neighborhoods. Pozitivně to viděl i Mark Hoppus: "Tento druh volnosti je přesně to, co jsme hledali. Vlezeme do studia a dáme hlavy dohromady, pořádně se zapotíme, hodíme to na papír a za pár týdnů vydáme písně na vlastní pěst.," napsal Hoppus pro MTV. "Strávil jsem celý minulý týden ve studiu s Tomem a Travisem. Bylo to skvělé, měli jsme hodně nápadů.
Spousta dlouhých hodin strávených na pěti nových písní .... Kapela je na tom kreativně skvěle. Se všemi ve stejné místnosti zároveň, je to pro nás velký rozdíl."
Ten navíc oznámil rozjezd své módní značky HiMyNameIsMark, jejiž kolekci představí v roce 2013.

10.12. jsme se pak konečně dočkali první skladby z EP Dogs Eating Dogs, a to Boxing Day (původně The Day After Christmas). O 8 dní později vyšlo kompletní EP, ze kterého je většina fanoušků unešena a považují jej za kvalitní nahrávku. Bohužel takové nadšení není sdíleno v případě EP od Angels & Airwaves. Tento neúspěch většina přišívá na vrub Ilanovi Rubinovi, který se stal novým bubeníkem AvA po Atomovi Willardovi. Na EP jde slyšet hlavně jeho velký vliv, se kterým fanoušci nejsou vžití.

Na konci roku se pod záštitou naší stránky otevřel e-shop s věcmi Macbeth, Atticus, Famous Stars and Straps, Vans a Volcom - nazvaný příhodně TheAdventureStore.cz!


Naše stránka je tu už několik let. Její osud vždy nebyl tak růžový, jak její design (pokud používáte originální). Za tu dobu existence se vám snažíme přinášet to nejdůležitější ze světa našich hrdinů a také jsme pro vás uspořádali spoustu soutěží, kde peněžní vyjádření všech výher se pohybuje kolem 9-10 tisíc Kč. Pokud budu počítat i původní weby, vydali jsme kolem 3000 novinek. Na této doméně nás navštívilo již přes 470.000 fanoušků, na bývalé AvA-Plus44.com to bylo 350.000.

Závěrem vám chci jménem celé redakce popřát veselé Vánoce, buďte zdraví, poslouchejte to co máte rádi, buďte s námi v kontaktu a v novém roce všem přeji účast na jejich vysněném koncertě!
Jsme tu pro vás.
Jsme blink-182.cz
blink-182.cz blink182 blink 182
 

Komentářů: 4 | RSS |
Komentář ze dne: 24.12.2012 18:59:10     Reagovat
Autor: Mike     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
Everythings magic predstavena zaciatkom tohto roku? To sa mi nezda, ta je strasia, nie?

Komentář ze dne: 24.12.2012 20:44:14     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re:
Myšleno tak, že ji tam zahráli, ne že to byla její premiéra :)

Komentář ze dne: 24.12.2012 21:21:44     Reagovat
Autor: P☂ET     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
Pěkné :)

Komentář ze dne: 25.12.2012 10:18:14     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re:
Díky :)

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je úterý/uterok)

    

Komentáře obsahující neplacenou reklamu budou upraveny či smazány. Nelze využívat HTML tagů.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Design: cross, paci182, .watson | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2009-2011 | Přihlásit se