AvA.blink-182.cz blink-182.cz Box Car Racer Plus44.blink-182.cz FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (195)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (126)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (170)
 


Celkem hlasovalo: 544
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
18.07.2012 v 13:20 (cross), 5471x přečteno,
Na facebookových stránkách Prague City Festivalu se objevily odpovědi na (prý) nejčastěji kladené otázky. Tak si tyto čtyři otázky a odpovědi na ně přečtěte uvnitř.

a) Z jakého důvodu byl Prague City Festival 2012 zrušen?
Prague City Festival 2012 byl zrušen výhradně z finančních důvodů. Z předprodeje vstupenek, reklamních a sponzorských smluv se nám nepodařilo získat dostatečné množství financí, které byly pro realizaci festivalu nezbytné. Nevíme o tom, že by se šlo v ČR nebo v zahraničí, proti tomuto druhu podnikatelského rizika pojistit.

b) Proč byl festival zrušen až v červnu, 14 dní před jeho ohlášeným zahájením?
Jelikož až v té době se rozhodlo, že že Hl. m. Praha, pod jehož záštitou se měl festival letos opět konat, definitivně neposkytne finanční podporu v takové výši, v jaké jsme ji důvodně očekávali, resp. ji nespokytne vůbec, což nám dal na vědomí dopisem dne 4. června, a kdy nám postupně padly další tři záložní zdroje (navýšení partnerských příspěvků, vykrytí ze zdrojů z ticketingu, vlastní zdroje v nutném rozsahu) financování festivalu.
V ten moment jsme byli nuceni festival zrušit, protože nebylo možné ho v naplánovaném rozsahu realizovat a nezbýval již čas na jednání. Festival byl připaven na to, poradit si s případnou ztrátou v řádu 10-15% z plánovaného rozpočtu (cca 2mil czk), ale nebyl připraven na akumulovaný výpadek přesahující 45% prostředků nutných k realizaci (na straně jedné jsme zlevnili vstupenky na podporu cestovního ruchu v Praze o polovinu, na straně druhé nepřišla kompenzace).


c) Kdo má odpovědnost za navrácení finančních prostředků z prodeje vstupenek?
K závazku vrátit vstupné se sama přihlásila společnost PUNX NOT DEAD s.r.o.

d) Kdy a jakým způsobem se bude vracet vstupné?
Jelikož se Punx Not Dead s.r.o. nachází v úpadku, ze zákona je povinna, podat sama na sebe insolvenční návrh ve lhůtě stanovené zákonem. Vracení vstupného bude probíhat v režimu insolvenčního zákona tak, že držitelé vstupenek mají právo přihlásit svoje pohledávky do insolvenčního řízení a insolvenční správce z majetkové podstaty bude tyto pohledávky uspokojovat v poměrné výši.

Přihlášení pohledávek do insolvenčního řízení je jednoduché a bezplatné.

O Vašich možnostech vás budeme dále informovat v průběhu července.Komentářů: 3 | RSS |
Komentář ze dne: 24.07.2012 21:40:49     Reagovat
Autor: Tom     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Hromadná žaloba
Jsem pro udělat hromadnou žalobu na Ticketportal,protože, ač to byl jen zprostředkovatel,jak tvrdí, ale u nich jsme lístek koupili a myslím, že by bylo na místě, aby nám je vŕatili. Insolvenčnímu řízení moc nevěřím, nemyslím si , že z toho nějaká koruna se vrátí. Co myslíte vy?

Komentář ze dne: 31.07.2012 09:28:58     Reagovat
Autor: Jakub     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Zaloba
Ahoj Tome, Jsem pro hromadnou žalobu, jelikož ticketportal je sprostředkovatel a vybral peníze, je zodpovědnej za vrcení lístků. To je jako když jdeš do obchodu, koupíš si kokos a zjistíš že je shnilej...obchod ti da prachy zpatky, a ne ze to poslou do země původu a vytřískat to od dodavatelů. Naprosto nesmysl...ticketprtal je zodpovědnej akorat nechce platit svině...pěkně vytunelováno kurva.

Komentář ze dne: 10.08.2012 10:27:16     Reagovat
Autor: BoraBora     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Hromadna zaloba
Jakube, Tome - z pravnickyho hlediska nema hromadna zaloba na Ticketportal sanci. Co je napsano na lupenu? "Zakoupenim vstupenky vznika smluvni vztah primo mezi drzitelem vstupenky a poradatelem akce. Provozovatel site Ticketportal neodpovida za jednani poradatele ani za prubeh akce". Resil jsem to s nekolika kamarady pravniky a ten parchant Jirik tom udelal chytre - vyhlaseni insolvence je pro nej "nejlevnejsi" reseni. Samozrejme mne sere zrejme nenavratne ztracenych 13 stovek, ale pres Ticketportal cesta rozhodne nevede.

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je sobota/sobota)

    

Komentáře obsahující neplacenou reklamu budou upraveny či smazány. Nelze využívat HTML tagů.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Design: cross, paci182, .watson | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2009-2011 | Přihlásit se