AvA.blink-182.cz blink-182.cz Box Car Racer Plus44.blink-182.cz FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (195)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (126)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (170)
 


Celkem hlasovalo: 544
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
23.04.2011 v 00:00 (cross), 4630x přečteno,
Bude to stálé omílání dokola a už to nikoho zajímat nebude, ale rád bych ze sebe rád dostal své pocity nebo myšlenkové pochody a tohle mi příjde jako nejlepší možnost. (Jak to vidí cross a Travis_182)
Bohužel, pak přišla zpráva, že kapela si dává pauzu na dobu neurčitou. A když všichni tři rozjeli své projekty, spálili za sebou všechny mosty, tak jsem nepočítal, že je pohromadě někdy ještě uvidím a jestli jo tak za 20 let na nějaké charitativní one night reunion show. Byl jsem s tím smířený, blink pro mě byli AvA a +44. Bral jsem to jako samozřejmnost. AvA mi k srdci přirostla mnohem víc, protože přece jenom jsem větší fanoušek Toma. Jak už psali ostatní, tak to se začalo trochu projevovat i na oblečení, kde se začalo nacházet slovo macbeth nebo obrázek mrtvého ptáka. Taky jsem si pořídil kytaru, abych se mohl naučit songy mých oblíbených kapel. Také jsem tady začal působit jako redaktor. Psal novinky, překládal rozhovory a články atd. Netrpělivě jsem čekal na nové výtvory AvA a Plus44. Říkal jsem si, že je to hrozná škoda, že už nikdy nebudu moct jet na jejich koncert. Taky jsem si říkal, jak by asi vypadalo další album. Jak by ty songy zněly? V té době to byla úplná utopie.

Pak se staly věci, které jsem už nikdy nečekal. Po Travisově tragické nehodě se začaly šířit fámy, že se spolu zase baví. Byl jsem moc rád, že obnovují svůj vztah, ale i tak jsem si nemyslel, že se dají dohromady nebo ne tak brzo. To co se stalo na Grammy jsem musel vstřebávat dlouho, bylo to něco neskutečnýho, hned potom sledovat nové živáky, všelijaká interview, vystoupení, koncerty. Také řikali, že pracují na albu. Za ty roky co spolu nebyli, určitě měli v hlavě plno nápadů, které se nehodily pro Avu nebo Plusáky. Doufal jsem, že si Tom dá menší pauzičku od Avy a bude se víc věnovat blink. Místo toho jednou za čas zajde do studia a nahrává sám, pak to pouští Markovi a Travovi. Tenhle způsob se mi nelíbí. Nejradši bych chtěl, aby to bylo jako z posledního alba, kde spolu byli v domě, nahrávali, zkoušeli, blbli. Navíc to všechno natočil Cheetah a je to skvělá podívaná sledovat proces nahrávání. Chápu, že chtějí být s rodinami, respektuju to, taky nechci aby tam byli zavření půl roku. Stačilo by kdyby se zavřeli spolu na jeden týden v měsíci nebo alespoň víkend třeba a ne takhle nahrávat na dálku.

Po všech těch odehraných koncertech a nesplněných/odložených slibech se situace utlumila a dlouho nepřicházely žadné ''důležité" informace.  Pak ale přišel začátek roku 2011 a začali se oznamovat data a hlavně místa koncertů v Evropě. Splnil se sen snad všech fanoušků v ČR, jakmile se tam objevila Praha, hned jsem si koupil lístek k podiu. Napumpovalo nám to novou energii. Web hned ožil. Začali jsme ho vylepšovat a doplňovat. Situace byla hned jiná. Všichni se těšili na letní koncert a vydání CD. Zpráva, která přišla před pár dny mě fakt dostala. Byl to pěkně hnusný podraz. Když bookovali tour, tak jim muselo být jasné, že to nestihnou do léta. Neměli ani půlku hotovou. Navíc, když Travis pracoval na svém albu (které ale začal, ještě před reunionem blink), Tom má plno práce s filmem, dvojalbem. Jediný Mark podával, občasné aktualizace a zdálo se, že mu na blink záleží ze všech tří nejvíc. Taky po odložení tour se k tomu jako jediný vyjádřil. Jako kdyby to Travovi a Tomovi bylo uplně jedno. Jsem k nim hodně tolerantní a věřím, že se jim album povede a příští rok je tady uvídíme v plné parádě.

Tom: měl jsem ho z kapely vždycky nejradši. Jak kvůli hraní, zpívání, chování, vyprávění, názorům atd. Hodně lidí mu dávalo za vinu rozpad. Po reunionu zase všichni nadávali na jeho vystoupení, ale tak to prostě je. Nemůžete chtít po 35-ti letému chlapovi, aby se od 20-ti let nevyvíjel. Prostě nebude, ani se nebude oblíkat/chovat stejně. Vaše rodiče se snad oblíkají/chovají stejně jako když jim bylo 20? Pro mě je to prostě pořád ten Tom DeLonge, i když se to tak mnohem lidem nezdá. Možná je to tím, že Trav nebo Mark se o tolik nezměnili. Ale jinak, trochu mě zklamalo pár jeho vyjádření. Například to, že v blink to neni 100% on. Jde vidět, kde jsou v současné době jeho priority. Taky mě mrzelo, že po zrušení tour se k tomu vůbec nevyjádřil.

Mark: zdá se, že jako jediný pořádně maká na albu, doufám, že se to tak jen zdá. Z toho co Mark říká a jak se chová vyplývá, že mu na blink záleží ze všech nejvíc.

Travis:
nemyslím si, že u něj by byl zádrhel. Prostě až je song hotový nebo aspoň z části, tak Trav přijede a odvede svou skvělou práci.

Pořadatel: Ty co nadávájí na PCF vůbec nechápu, oni jsou ti, kterým bychom měli děkovat za to jak se snažili sem dovézt blink, navíc jako hlavní headlinery. To, že blink to zruší oni nemohli vědět. A co mají dělat 2 měsíce před začátkem. Ti co chtěli jet na koncert ne jenom kvůli blink, tak pojedou a ti co chtěli jet z velké části kvůli blink, si vymění lístek a budou doufat, že to už konečně všechno stihnou. Ti co na to nemají nervy, tak ať lístek prodají.

Závěr: Nechci, aby to vyznělo nějak negativně, ale největší zádrhel v nahrání alba blink je podle mě AvA. Sice mám Avu hrozně rád, je to úplně něco jiného. Nedá se to srovnávat s blink. Songy, myšlenky a všechno kolem AvA je úplně úžasné, ale je to v jiné dimenzi. Nedovedu si představit, že by se Tom takhle projevoval na koncertech blink nebo tak. Je to trošku jako Box Car Racer, kde ze sebe musel dostat všechny ty pocity. Jen teď to vypadá, že je tu AvA na stálo. Doufám, že na albu blink nebude používat tolik efektů delay, flanger atd, tak jako v AvA, kde se do nich zamiloval, i když je trošku začal používat i v roce 2004. Jsem na to fakt zvědavý, nedokážu si představit jak to bude znít, ale mám pocit, že to bude pecka. Ten, kdo to dočetl až sem si možná myslí, že jsem byl až příliš mírný a optimistický, ale původní zklámání, vztek, rozčarovanost ze mě už opadli. Nechápu ty, kteří kvůli tomuto končí s kapelou. Nedovedu si představit co by se muselo stát, abych s nimi skončil. Stále věřím, že jsou fakt dobří přátele, chyběli jim ty starý časy a tak. Proto se dali dohromady, doufám, že je to stále aspoň trochu baví a nedělají to jen čistě pro prachy. Je tu prostě další etapa, budeme vás dál informovat o nových věcech a společně budeme čekat na nové album a koncert v roce 2012. Určitě jsem během psaní zapomněl na plno věci, který jsem chtěl napsat, ale to je jedno....Blink One-EightyTwo Forever (and ever).
Komentářů: 14 | RSS |
Komentář ze dne: 23.04.2011 10:43:09     Reagovat
Autor: jimmyeatweb     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
Nahrávání tohodle alba je podle mě dost nešťastné, měli by si sednout na měsíc do studia a nahrát desku. Takovéto skládání a slepování nahrávky z útržků může fubgovat, ale zabere to moc času a nejsem si jistý do jaké míry kompaktně potom bude deska znít.
Už jen to, že se tomu ani jeden ze skupiny nevěnuje na 100% je trošku zvláštní, když máš přece zodpovědnost za celý žánr hudby ( :-P ) musíš tomu obětovat všechen čas a snahu. Je to přece blink-182 ten si zaslouží jiný přístup než takové to, když budu mít odpoledne jak příjdu z práce čas, nahraju nějakou basovou linku atd.
Celé je to polovičaté, chce to obout se do toho a zamakat.

Každopádně mě to nenaštvalo až tak, že bych končil se skupinou, pálil plakáty a dělal woodoo figurky toma, marka a travise, na kterých bych zkoušel nejrůznější mučící praktiky al kaidy.. Jsem jenom dost zklamaný.. pořád je to ale moje nejoblíbenější skupina. Není jenom blink, třeba sum 41 vydali dobrou desku přemýšlím nakonec ještě o RFP :D

Komentář ze dne: 23.04.2011 11:06:55     Reagovat
Autor: Kuba     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Fuck off BLINK
VYMRDANI CURACI TO JSOU .KURVY ZASRANE.NA NEJAKE POSRANE THE HIVES JIM SERU.ANI PENIZE NEVRATI ZPATKY KURVY A PRELOZI TO NA DALSI ROK KDY TI KOKOTI POJEBANI STEJNE NEPRIJEDOU!NESKUTECNY BORDEL....TO SE JAKO BUDE ROK OD ROKU PRESOUVAT NEZ TI CURACI TADY PRIJEDOU TAK BUDU MIT FUSATE DECKA.MELI BY SE NA TO UZ VYSRAT KOKOTI.CURACI MI ZKAZILI CELE LETO BUZERANTI

Komentář ze dne: 23.04.2011 13:43:22     Reagovat
Autor: Thommino     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re: Fuck off BLINK
Přesně takovej člověk, ať se na koncertu příští rok ani neobjevuje.. až vydají desku (a je jedno jestli třeba za rok) tak tady pomocí caps locku budeš vynášet Blink do nebes.. nechápu takový lidi.. jak můžeš vůbec utratit tolik peněz za kapelu o který pak řekneš toto.. nehledě na to, že pořadatelé za to také nemůžou.. jsi obyčejný pózer, kterých je tady tisíce a zbytečně si zabíral místo opravdovým fanouškům, kteří by za to vidět je na živo dali cokoliv.. jsem rád, že se to příští rok "pročistí"..

Komentář ze dne: 23.04.2011 11:30:11     Reagovat
Autor: oujea     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
Ale notak.... jimmy musim uznat že sum nahráli parádní desku, je jiná než všechny předtím a funguje to i přes to, že jsou tam dost netradičně poskládaný songy.

Komentář ze dne: 23.04.2011 12:17:10     Reagovat
Autor: Cipísek(+44)     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: work sucks!
chtel sem videt best of blink live...jestli dojedou s nejakou srackou nebo novymi hity za rok, uz je mi ted celkem jedno...rok je dlouha doba a kdo vi co nas jeste prekvapi...na festival jedu, mam rad hudbu a koncerty, ale radsi sem mel jet na 3denni rock for people..blink jsou pro me "rozpadlí", sice oficialne hraji ale delaji spis furu jinejch veci...to co delaji ted neni prace blink jak ji zname a jak by jsme si ji vsichni predstavovali...jak sami rekli, delaji si co chteji, ale tohle by si kapela nemela dovolit, zvlast nejvlivnejsi kapela jakou znam.. u nich fakt neni zadna jistota, blink s.r.o.

Komentář ze dne: 23.04.2011 14:23:43     Reagovat
Autor: markallen [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
18/05/2009 - Rádio KROQ
- Mark Hoppus prohlásil, že po ukončení turné budou blink-182 nahrávat a začátkem roku 2010 by mohla vyjít jejich nová deska

20/05/2009 - Rádio Q101
- Tom DeLonge uvedl, že ještě před zahájením letního turné 2009 vydají nový singl

27/06/2009 - Twitter (Mark Hoppus)
- Mark Hoppus na svém Twitter účtu oznámil, že kapela již brzy písničku "Up All Night" dokončí a hned poté ji vydá

29/07/09 - MTV
- Po tom co fanoušci marně čekají na nový song, blink tvrdí že písnička ještě není hotová a že jí na turné hrát nebudou

01/10/2009 - Modlife
- Tenotkrát Tom DeLonge, tři měsíce po prvním slibu Marka Hoppuse tvrdí, že Up All Night bude vydána po skončení turné, to končí 12. října

14/10/2009 - Twitter (Mark Hoppus)
- Mark oznamuje, že kapela je připravena nahrávat a v nejbližších týdnech s nahráváním začne

12/11/2009 - MTV
- Blink oznamují, že do konce roku budou už jen odpočívat, a tak nahrávání alba a vydání singlu opět odkládají

21/11/

Komentář ze dne: 23.04.2011 14:25:10     Reagovat
Autor: markallen [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
a sakra, nezobrazilo se to celý :D

Komentář ze dne: 23.04.2011 14:36:51     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re:
Vím o tom, hodím to pak asi pro zajímavost na web;)

Komentář ze dne: 23.04.2011 14:59:08     Reagovat
Autor: markallen [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
to by bylo super ;) jinak nepomohl by mi někdo s překladem? dlouho sem to dával dohromady a na překlad už nemám síly

Komentář ze dne: 23.04.2011 15:30:21     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re:
S překladem čeho?

Komentář ze dne: 23.04.2011 15:33:05     Reagovat
Autor: markallen [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
s těma datama co sem sem (bohužel neuplny) dal, já ´bych to dal ještě někam na zahraniční weby ale nejsem v angličtině na takovy urovni abych to nějak smysluplně přeložil

Komentář ze dne: 23.04.2011 16:58:08     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re:
To jsi psal ty teda jo? Můžu to sem teda dát?

Komentář ze dne: 23.04.2011 18:14:37     Reagovat
Autor: markallen [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re: Re:
no jansě! :) budu moc rád, když sem to dával dohromady tak sem s tim ani nepočítal ale bylo by to super

Komentář ze dne: 23.04.2011 19:38:15     Reagovat
Autor: markallen [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
ještě něco, mám vám to sem teda dávat? nebo cross ví kde to najít?

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je pondělí/pondelok)

    

Komentáře obsahující neplacenou reklamu budou upraveny či smazány. Nelze využívat HTML tagů.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Design: cross, paci182, .watson | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2009-2011 | Přihlásit se