AvA.blink-182.cz blink-182.cz Box Car Racer Plus44.blink-182.cz FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (195)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (126)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (170)
 


Celkem hlasovalo: 544
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
22.04.2011 v 18:01 (cross), 4757x přečteno,
Ihned po vyjádření našeho návštěvníka jsem se rozhodl sepsat svůj krátký pohled na věc i já sám. Budu rád za jakékoliv reakce. 

Nebudu zde rozebírat, kdy jsem kapelu blink-182 začal poslouchat. To, že jsem zakládal původně stránku o kapelách Angels & Аirwaves a Plus 44, naši věrní návštěvníci ví. V té době jsem měl osobní účast na koncertu blink-182 zařazený v pomyslném šuplíku se štítkem "Nesplnitelné sny". Po oznámení návratu blink-182 jsem toto přání z šuplíku vytáhl a odložil na stůl. Již v této době jsem říkal, že blink-182 k nám přijedou. Na řadu přišlo první evropské tour po re-union a světe div se ... nic. Blink-182 si nás nevybrali. O to větší bylo překvapení, že hned další rok se do Evropy opět hrnuli. A tentokrát se na nás štěstí obrátilo (než se zase odvrátilo) a koncert blink-182 v Praze byl oficiálně potvrzen.
 
Super! Lístky ihned koupené, nadrženost na koncert se každým týdnem zvyšovala. Ovšem 18.4. jsem nemohl uvěřit svým vlastním očím, když na mě vyskočila zpráva o zrušeném, pardon - přeloženém, turné. Ihned po tomto oznámení jsme vás o celé situaci informovali. Pro většinu to je zlý sen.
 
Nicméně - není na místě jakkoliv obviňovat pořadatele. Jak by ti za to snad mohli nést zodpovědnost? Co se týká vrácení peněz za nakoupené lístky - pořadatel není zrovna v lehké situaci a určitě to jej samotného trápí. Výměna za lístky na příští rok mi přijde docela adekvátní (pokud tedy blink-182 přijedou). Co se týká ceny lístků, za kterou ji fanoušci nakoupili - může být rozdílná, protože se v průběhu měsíců měnila. Nebylo by tedy moc spravedlivé, kdyby měl někdo lístek za 990,- k pódiu a další za 1440,- taktéž k pódiu s tím, že předprodej na další ročník bude třeba opět 590kč. Ale nemá cenu spekulovat, pořadatel určitě během pár dní vydá oficiální vyjádření.
 
Je tedy na místě zlobit se na blink-182? Dle mého názoru ... ano. Než mě začnou někteří ihned kamenovat, čtěte dál. Nechci se na ně zlobit přímo kvůli zrušenému koncertu - to se prostě stává. Ale kvůli tomu, co celému tomuto rozhodnutí předcházelo. Nenarážím na nic jiného než na sliby samotné kapely. Asi si už nevzpomínáte na květen roku 2009, kdy Mark prohlásil, že by album mohlo vyjít začátkem roku 2010. A co třeba slibovaný singl Up All Night? Na svém prvním turné po Americe ho nechtěli zahrát z toho důvodu, že nechtěli, aby se pak nekvalitní nahrávky z koncertu objevovaly na YouTube. Ale bylo v jejich zájmu, aby fanoušci slyšeli poprvé nový song v skvělé kvalitě. Kam se poděl tento song? 7 písní je prý hotovo. Ukázka žádná. Vydaný singl? Žádný. 
Tohle mi přijde nefér - slíbit, odložit, slíbit, odložit, slíbit ... 
Nicméně pevně doufám, že se jich příští rok opravdu dočkáme. Že bude nové, perfektní album a že se v Praze všichni setkáme a uslyšíme i "staré" šlágry, o které jsme letos přišli. 
 
Další věc co mě mrzí je ta, že jsme nechali u našeho sponzora Distro.cz vyrobit placky s námětem letošního koncertu ... placky teď můžeme vyhodit. Chtěl jsem nechat také vyrobit tričko, které jsem chtěl kapele nějakým způsobem předat ... štěstí, že jsem se do toho ještě nepustil.

Na koncertě jsem se měl také setkat s některými našimi návštěvníky či redaktory (čímž všechny zdravím), ale bohužel i to se nevydaří.
Každému to udělalo "jinou čáru přes rozpočet". Musíme se s tím smířit. Osobně mě až překvapila nevole určitých fanoušků, která se ihned po zrušení tour začala šířit.

 
 
Co říct závěrem? Musíme čekat - jak na vyjádření pořadatele, tak na 29.6.2012. Doufám, že s námi zůstanete i nadále!
 
P.S. Do koncertu zbývá 433 dní. 
Komentářů: 22 | RSS |
Komentář ze dne: 22.04.2011 18:14:19     Reagovat
Autor: Travis_182     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
Já nechápu reakce typu,už mě nezajímaj atd.. prostě nechtěli jet dva roky po sobě s tim samym i když to neměli slibovat,spíš se měli vrhnout pořádně do práce a vydat desku a přijet :)
Jinak myslim že to oznámení bylo 18.4 ne 18.2 asi překlep ;)

Komentář ze dne: 22.04.2011 18:16:12     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re:
Díky za opravu.

Komentář ze dne: 22.04.2011 18:20:35     Reagovat
Autor: pirklos     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
ahoj, máš tam chybku, přeložení ohlásili 18.4. a ne 18.2.

Jasný, právě, že já nejsem naštvanej jen kuli tomu přeložení, ale kuli tomu slibí, odloží..atd..

Prostě už jim moc nevěřim

Komentář ze dne: 22.04.2011 18:24:36     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re:
Díky, už mě opravil Travis_182 :)

Komentář ze dne: 22.04.2011 20:21:31     Reagovat
Autor: myso [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re: Re:
Keby sa Blink volali Blink 184, tak sa nepomýliš :-)

Komentář ze dne: 22.04.2011 18:30:59     Reagovat
Autor: Jagup     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
Psal jsem k článku na Kerrang, ale celej muj příspěvek se nezobrazil. Blink jsem poslouchal 10 let,nejde mi jen o zrušenej koncert, nejsem v "emo" stavu, jde o celou sérii věcí který prostě nejsou v pohodě. Vždycky jsem nesnášel pojem "komerční kapela" ale "nový" blink jsou až příliš bolestivým ztělesněním právě tohohle zhovadilýho pojmu. Připadal bych si jak vůl jim v jejich hudbě naslouchat a věřit jí jestli víte co tím chci říct. Takže ještě jednou - po letech se loučim s navštěvováním webu, hodně štěstí a úspěchů redakci, hlavně crossovi. Držte se!

Komentář ze dne: 22.04.2011 18:32:44     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re:
Tak tohle tvé rozhodnutí mě docela dost mrzí, jelikož tě tu vídávám často. Ale nikdo nemá právo ti do toho mluvit. Tak ať se ti daří alespoň ve všem ostatním :)

A díky!

Komentář ze dne: 22.04.2011 19:21:14     Reagovat
Autor: jarcek     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
co mě asi alen ejvíc mrzí jsou ty fanoušci, kteři okamžite začali nadávat jaky to jsou [***] a [***] a to je trochu škoda, protže co nám ta kapela je stejně dost :) mýslim si, že nám hodně dluží to je pravda ale tak doufám že nejsem jediný ktery věří vto, že Blink 182 nám určitě všechno splatí,,sice kluci maj u mě vroubek ale moje rozhořčelost už vymizela :) protože vím, že ahle kapela pro mě moc znamená :)

Komentář ze dne: 22.04.2011 19:41:47     Reagovat
Autor: Šárka Gardo     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Yes!
Lépe bych to opravdu neřekla!

Komentář ze dne: 22.04.2011 19:51:23     Reagovat
Autor: myso [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
Máme to asi v mentalite, že pokiaľ sú veci dobré a fungujú, tak ich máme tendenciu vynášať do nebies, zatiaľ čo keď sa niečo pokazí, tak ich posielame do horúcich pekiel. Pre mňa osobne je ale preloženie tour a dva roky neschopnosti prísť s niečim novým stále nepochopiteľné a zároveň veľmi smutné. Myslím si, že sa viacerým kapelám stalo, že sa dva roky po sebe objavili na tom istom mieste a hrali rovnaké songy, pretože medzičasom nevydali album. Pričom blink má za sebou už niekoľko albumov a snáď aj stovku songov, takže namiešať z väčšej časti niečo iné by nemusel byť problém.. ono veľmi smutné je to hlavne z toho pohľadu, čo napr. napísal famous (a určite nie je sám), že koľko úsilia, prachov a všetkého iného to fanúšikov stálo aby sa dostali k lístkom a naraz z toho nie je nič. Možno o rok. A keby boli blink nejakými násťročnými začínajúcimi stredoškolákmi tak sa to pochopiť dá, ale koľké turné už organizovali teraz?

Komentář ze dne: 22.04.2011 19:56:40     Reagovat
Autor: myso [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
A ešte jeden príklad, hoci možno trochu prehnaný... zoberte si napr. naše Inekafe. Sám Vratko povedal, že majú svoje životy, venujú sa niečomu úplne inému a môžu hudbe venovať tak dva mesiace do roka. Od návratu stihli usporiadať koncerty, zahrať v niektorých mestách aj dva roky po sebe s rovnakými songami, vydali bestoffku a napr. dnes nový singel. Tom+Mark+Travis venujú blinku určite viac ako dva mesiace v roku... OK bestoffka bola v 2005, ale nič im nebránilo vydať napr. ďalšie LIVE CD z americkej alebo európskej tour a doplniť ho jedným, dvomi novými songami ako to bolo v prípade Mark, Tom and Travis Show.... fanúšikovia ich stále milujú, ale za tie dva roky im okrem koncertov nedali nič. A u veľa z nich si to preložením tour akurát tak doj*bali.

Komentář ze dne: 22.04.2011 20:02:33     Reagovat
Autor: Michal     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
Nechci vytvářet nějaký konspirační teorie, ale myslím si, že když oznamovali účast na PCF, tak už věděli že nepřijedou. Přece jen to oznámili hodně pozdě. Den před PCF měli domluvený koncert i den po PCF měli další, oba v Německu. A to je dost divný aby jeden den hráli v Německu, pak si sjeli do ČR a pak se vraceli zpět do Německa, nedaleko od koncertu před PCF.
Skoro to vypadá tak, že se s pořadateli PCF domluvili, že přislíbí účast aby se prodalo více lístků

Komentář ze dne: 22.04.2011 20:20:22     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re:
To cestování se tak dělá. Já o koncertu věděl už měsíc před oficiálním potvrzením. Na výběr byly původně 2 různé dny, rozhodovalo se akorát, který to nakonec bude.

Takže to co jsi napsal je nesmysl :)

Komentář ze dne: 22.04.2011 21:14:45     Reagovat
Autor: vrbic     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
Crossi, opravdu ti závidím tvůj tolerantní přístup!...Zrušený koncert, o co jde přece, vždyť Sum 41 taky přusunuli koncerty snad o tři měsíce a nezlobil sem se...jenže tohle je trošku jiný, z tohodle přístupu páchne arogance a Markovi naoko mrzuté omluvy to nevyžehlí...Někdo třeba šetřil na lístek půl roku a to ještě musel skloubit s narozeninama, nehledě na ty půlnoční stresy o lístky k podiu, to byl fakt mazec...Co s ním má teď dělat? utřít si zadek a poslat ho do Ameriky? Jo, to jediný...

Komentář ze dne: 22.04.2011 21:21:55     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re:
Jako admin těchto stránek se cítím být trošku objektivní. Taky to ve mně bouří, ale bohužel tím nic nezměním. Už v lednu mě jedna informace o nich dost zklamala, ale překousl jsem to.
Tahle mě zklamala ještě víc, ale jestli opravdu přijedou - překousnu to znovu.

Komentář ze dne: 22.04.2011 22:20:28     Reagovat
Autor: oujea     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
Crossi, nemyslis tou informaci z ledna to, ze uz byli pozvani minuly rok jistou agenturou? A neprijeli z duvodu mala penez? (malo cti jako ...bylo nabidnuto nekolikrat vice nez za koncert sum 41 a stejne se na to vykaslali)

Komentář ze dne: 23.04.2011 08:34:05     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re:
Něco jiného, ale nebudu nic šířit.

Komentář ze dne: 23.04.2011 09:08:58     Reagovat
Autor: oujea     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
Já jenomže to co jsem napsal já mě taky dostalo....

Komentář ze dne: 23.04.2011 12:00:26     Reagovat
Autor: Golas     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
Pořadatelé mě nasrali s čachrama s místem, kdy se najednou uvolnilo několik set lístků za vyšší cenu, pak se "podařilo" rozšířit podium takže se uvolnil další ještě dražší lístky....moc na festaky nejezdim, ale přece když si koupim lístek na festak s blink tak chci jet na blink, pokud ne vratej se mi prachy to je jako kdybych si objednal postel a oni mi přivezli skříň, taky se v tom dá spát ale neni to ono :)

Komentář ze dne: 23.04.2011 15:39:58     Reagovat
Autor: First     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Obchod
to cross : Vymením dva lístky na PCF za tú tajnú informáciu ktorá ťa v januári sklamala :D

Komentář ze dne: 23.04.2011 16:57:34     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek: Re: Obchod
:DDD

Komentář ze dne: 23.04.2011 19:54:27     Reagovat
Autor: cer.mi [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
no abych se taky vyjádřil - nechtěl jsem tak činit hned po oznámení přeložení tour, protože jsem byl plný negativních emocí a nemohl jsem napsat něco, co by mělo hlavu a patu.. tak jsem si to nechal projít hlavou a mé stanovisko tedy je: na blink má cenu si počkat ještě rok!!! je to přeci kapela, kterou obdivujeme! udělali na nás sice nefér podraz, ale to se za rok zahojí a užijem si koncert! see ya in Berlin/Praha!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je sobota/sobota)

    

Komentáře obsahující neplacenou reklamu budou upraveny či smazány. Nelze využívat HTML tagů.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Design: cross, paci182, .watson | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2009-2011 | Přihlásit se